Tennisepäevast

Published by klubi on

Laupäeval, 7.septembril toimus Põlva tenniseväljakutel kogupere tennisepäev. Kohaletulnuid oli parasjagu – nii juba tennisetrennis käivaid kui ka alles tennisega tutvust tegevaid lapsi, lisaks lapsevanemad. Peale üksteisega tutvumist jagati osalejad kahte gruppi. Kogenumatest tennisistidest moodustati kaks võistkonda, kes omavahel mängisid paarismängu formaadis mänge. Nendega koos panid ennast proovile ka kaks lapsevanemat. Teises grupis olevad lapsed said treener Elo kjuhendamisel tennise algõpet. Päeva lõpuks said ka nemad paarismängus käe valgeks. Lisaks said kõik soovijad ennast proovile panna erinevates täpsusülesannetes.

Vahepauside ajal said kõik kosutust Oma Pala maitsvatest snäkkidest ning janu kustutuse eest hoolitses AS Värska Vesi oma toodanguga. Laste auhinnad pani välja Coop Põlva ning lisaks kinkis Põlva Tenniseklubi kõigile meenemagnetid. Üritust toetas ka Põlvamaa Spordiliit.

Mõned lapsed olid pildi tegemise ajaks juba jõudnud küll juba koju minna, aga ülejäänud võiduka lõpuni. Foto: Katre Tobreluts

Suur tänu ürituse toetajatele ning korraldajatele! Põlva Tenniseklubi omalt poolt loodab, et suutis nii mõnegi lapse tennisepisikuga nakatada ning kindlasti korraldame tennisevõistlusi lastele ka järgmisel suvel.

Categories: tennis

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial